Cykl spotkań „FOTOGRAF W PODRÓŻY” - Fotoplastikon Warszawski
50105
single,single-post,postid-50105,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,,vigor-ver-1.8,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

Cykl spotkań „FOTOGRAF W PODRÓŻY”

Cykl spotkań z fotografami – podróżnikami. Zaproszeni goście będą opowiadać o niezwykłych miejscach, które odwiedzili i charakterystyce pracy fotografa w podróży, a także udzielą porad, jak wykonać niezapomniane zdjęcie.

 22.06 (czwartek) 19.00

Spotkanie z Weroniką Mliczewską, fotografką, autorką książki ,,Na początku jest koniec. Na szlakach duchowości Majów” oraz reżyserką filmów dokumentalnych, która przez ostatnie dziesięć lat przemierzała bezdroża Ameryki Łacińskiej i uczestniczyła w hermetycznych rytuałach ludności rdzennej. Spotkanie będzie podróżą poprzez fotografie i filmy, które zabiorą uczestników do serca kultury dzisiejszych Majów, plemion z Amazonii oraz centralnego Meksyku. Nasz gośc poruszy także tematykę fotografii podróżniczej, etyki w pracy fotografa oraz o trudnościach i dylematach, które powinien sobie zadać każdy „obieżyświat” podczas portretowania odległych kultur.

Wstęp wolny po rejestracji pod nr tel. 22 629  60 78 lub e-mailem: rejestracjafw@1944.pl

zielone