NOWE KADRY - Fotoplastikon Warszawski
51479
single,single-post,postid-51479,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,,vigor-ver-1.8,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

NOWE KADRY

Cykl spotkań z „nowymi kadrami” w dziedzinie polskiej fotografii. W Fotoplastikonie Warszawskim będziemy przedstawiać młodych artystów, którzy odważnie zaznaczają swoją obecność na rynku sztuki. Nasi goście zaprezentują unikatowe spojrzenie na rzeczywistość, którą kadrują na potrzebę swoich artystycznych wizji. Zaproszony fotograf pokaże i opowie o wybranych przez siebie zdjęciach, zdjęciach ważnych, przełomowych, trudnych, zapamiętanych, z ciekawą historią. Nasi goście będą także „zdradzać” kulisy swojej pracy i relacjonować pierwsze kroki w zdobywaniu pozycji na rynku fotograficznym. W cyklu przedstawimy artystów, których karierę warto obserwować.

20.07 (czwartek) 19.00

W lipcu odbędzie się spotkanie z Kubą Mozolewskim, fotografem, który w swojej sztuce za pomocą przedmiotów i kartek papieru tworzy własne mikroświaty. Jest artystą zainteresowanym głównie fotografią kreacyjną, dokumentem, malarstwem abstrakcyjnym i instalacją. Tworzy prace, które nie odnoszą się bezpośrednio do rzeczywistości, ale są głosem w dialogu z mistrzami malarstwa abstrakcyjnego.  Został on laureatem konkursu Debuts 2015 organizowanego przez „doc! Photo Magazine”. Swoje zdjęcia prezentuje przede wszystkim na wystawach indywidualnych i zbiorowych (jednymi z ostatnich są DEBUTS podczas Fotofestiwalu w Łodzi i ‚A on-existent object’ w Czarnogórze) oraz w magazynach („Melba Magazine”, „K Mag”, „F5”).

Wstęp wolny po rejestracji pod nr tel. 22 629  60 78 lub e-mailem: rejestracjafw@1944.pl

Fotoplastikon-Nowe-kadry v4v2