NOWE KADRY - Fotoplastikon Warszawski
51479
single,single-post,postid-51479,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,,vigor-ver-1.8,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

NOWE KADRY

Gośćmi cyklu spotkań „Nowe kadry” są młodzi artyści, którzy odważnie odważnie zaznaczają swoją obecność na polskim rynku sztuki fotograficznej i których karierę warto obserwować. Zaproszeni fotografowie prezentują unikatowe spojrzenie na rzeczywistość, którą kadrują na potrzeby swoich artystycznych projektów, a także odsłaniają kulisy swojej pracy i opowiadają o pierwszych krokach w zdobywaniu pozycji na rynku fotograficznym.
28.09 (czwartek) 19.00
Spotkanie z Weroniką Gęsicką, absolwentką Wydziału Grafiki ASP w Warszawie oraz Akademii Fotografii. Głównym obszarem działań artystki jest fotografia, choć ważne miejsce w jej twórczości zajmują też formy przestrzenne. Podejmuje ona tematy dotyczące pamięci i mechanizmów jej działania. Interesują ją związane z tym teorie naukowe i pseudonaukowe. Pracuje również z materiałami archiwalnymi – przypadkowo znalezionymi w internecie oraz z banków zdjęć, archiwów policyjnych czy prasy.
Jej cykl „Ślady”, który w 2016 r. znalazł się w finale ShowOFF festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie i Prix Levallois we Francji, zyskał ogromne uznanie na całym świecie.
Wstęp wolny po rejestracji pod nr tel. 22 629 60 78 lub e-mailem: rejestracjafw@1944.pl
Fotoplastikon-Nowe-kadry v4v2