PODRÓŻE ALTERNATYWNE - Fotoplastikon Warszawski
51483
single,single-post,postid-51483,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,,vigor-ver-1.8,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

PODRÓŻE ALTERNATYWNE

Cykl spotkań z podróżnikami przemierzającymi świat w nietypowy sposób. Naszymi gośćmi będą wyjątkowe osoby, które zdecydowały się wyruszyć w podróż, wykorzystując do tego niekonwencjonalne środki lokomocji. Dowiemy się, jak dotrzeć w najdalsze zakątki globu maluchem, traktorem, rowerem, kajakiem, konno, autostopem czy ”tuk-tukiem”. Czy sposób dotarcia do celu determinuje charakter wyprawy? Czy podróż staje się celem samym w sobie?

13.07 (czwartek) 19.00

Spotkanie z Przemkiem Skokowskim, podróżnikiem-autostopowiczem, blogerem, autorem dwóch książek, wyróżnianym nominacjami do Kolosów. Opowie on o projekcie „Pocztówki z Europy”, który realizował w podróży autostopem przez Azję. Rosja, Kazachstan, Kirgistan, Chiny, Laos, czy Birma to tylko niektóre państwa na jego trasie, w których spotkały go najróżniejsze przygody. Druga część spotkania poświęcona będzie kompletnie innej części świata – Ameryce Południowej, do której Przemek dopłynął jachtostopem i spędził w podróży blisko rok. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Przemkiem Skokowskim, jedyne w tym roku w Warszawie.

Wstęp wolny po rejestracji pod nr tel. 22 629  60 78 lub e-mailem: rejestracjafw@1944.pl

Fotoplastikon-Podroze-alternatywne-PGE