„PODRÓŻE ALTERNATYWNE” – SPOTKANIE Z DOROTĄ CHOJNOWSKĄ - Fotoplastikon Warszawski
51483
single,single-post,postid-51483,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,,vigor-ver-1.8,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

„PODRÓŻE ALTERNATYWNE” – SPOTKANIE Z DOROTĄ CHOJNOWSKĄ

Cykl spotkań z podróżnikami przemierzającymi świat w nietypowy sposób. Naszymi gośćmi będą wyjątkowe osoby, które zdecydowały się wyruszyć w podróż, wykorzystując do tego niekonwencjonalne środki lokomocji. Dowiemy się, jak dotrzeć w najdalsze zakątki globu maluchem, traktorem, rowerem, kajakiem, konno, autostopem czy ”tuk-tukiem”. Czy sposób dotarcia do celu determinuje charakter wyprawy? Czy podróż staje się celem samym w sobie?

 21.09(czwartek) 19.00
Spotkanie z Dorotą Chojnowską, podróżniczką, antropologiem kultury i dziennikarką, która od ponad 10 lat samotnie zwiedza najróżniejsze zakątki świata. Zabierze uczestników w podróż po Iranie na bambusowym rowerze, który zbudowała dwa lata temu. Iran był jej pierwszą w życiu wyprawą rowerową. Wtedy odkryła, że na widok samotnej rowerzystki ludzie jeszcze szerzej otwierają swoje serca i drzwi. Doświadczyła irańskiej gościnności, zobaczyła wspaniałe miasta, poznała smak pustyni i piękno burzy piaskowej, o których opowie na naszym spotkaniu.

Wstęp wolny po rejestracji pod nr tel. 22 629  60 78 lub e-mailem: rejestracjafw@1944.pl

Fotoplastikon-Podroze-alternatywne-PGE