„DUCHY WARSZAWY”

Cykl spotkań ukazujących Warszawę, jej nieznane i często niedostępne miejsca. Poprowadzi je Marta Brzozowska, autorka projektu „Duchy Warszawy” (www.duchywarszawy.pl ). Opowie o tajemnicach, jakie kryją w sobie warszawskie budynki. Pokaże również Warszawę, która być może za jakiś czas zniknie na zawsze. Każde ze spotkań będzie miało inny temat przewodni m.in. cmentarze, fabryki, kamienice, więzienia, szpitale, kościoły oraz transport miejski.

 

11.01 (czwartek) 19.00

Zapraszamy na spotkanie dotyczące tajemnic, jakie kryją w sobie stołeczne budynki. Styczniowe Duchy przeniosą nas w czas wojenny i okres stalinowski. Zobaczymy miejsca, które kiedyś służyły do tego, by siać strach i terror. Niektóre z nich zlokalizowane są w, wydawałoby się, zwykłych kamienicach…

Wstęp wolny po rejestracji pod nr tel. 22 629  60 78 lub e-mailem: rejestracjafw@1944.pl

 

25.01 (czwartek) 19.00

Zachęcamy do udziału w cyklu spotkań ukazujących  nieznane i często niedostępne miejsca Warszawy. Spotkanie poprowadzi Marta Brzozowska – autorka projektu „Duchy Warszawy”, która opowie o tajemnicach jakie kryją stołeczne budynki. Drugie styczniowe Duchy poświęcone będą Pradze – dzielnicy pięknej i jedynej w swoim rodzaju.

Wstęp wolny po rejestracji pod nr tel. 22 629  60 78 lub e-mailem: rejestracjafw@1944.pl