NRR-2023-plakat-B1

NAWIGACYJNY RAJD ROWEROWY „Z FOTOPLASTIKONEM W CZTERY STRONY” CZ.II WSCHÓD-ZACHÓD

NAWIGACYJNY RAJD ROWEROWY „Z FOTOPLASTIKONEM W CZTERY STRONY ŚWIATA”.
Część II – Kierunek WSCHÓD, Kierunek ZACHÓD

 

Z okazji 118 urodzin Fotoplastikonu Warszawskiego i 15 rocznicy działalności pod szyldem Muzeum Powstania Warszawskiego zapraszamy na Nawigacyjny Rajd Rowerowy, który z samego serca Stolicy zabierze nas w cztery strony świata. Część II – Kierunek WSCHÓD, Kierunek ZACHÓD to dwa ponad 40-kilometrowe rajdy rowerowe, które pokażą nam nieznane zakamarki miasta, a także pozwolą odkryć niezwykłe krajobrazy jego bliższych i dalszych przedmieść.

 

Zwiedzaj miasto na rowerze. Rozwiązuj zagadki i poznawaj tajemnice Stolicy i okolic. Weź udział w Nawigacyjnym Rajdzie Rowerowym i powalcz o nagrody. Co ważne, sam decydujesz, kiedy pojedziesz. Wystarczy tylko pobrać materiały, wsiąść na rower i ruszyć w trasę. Masz czas do połowy października. W ramach urodzin Fotoplastikonu Warszawskiego, zapraszamy na specjalną edycję Nawigacyjnego Rajdu Rowerowego. Zobacz z nami niemal sielankowe krajobrazy tuż za granicami miasta miejsca w Warszawie, poznaj niezwykłe budynki i pomniki świadczące o bogatej przeszłości tych terenów, a także odkryj piękno przyrody, zaskakującej swoją różnorodnością niemal na każdym kilometrze trasy.

 

W rajdzie może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku. Przed startem należy jedynie zarejestrować się na stronie https://www.1944.pl/rejestracja i pobrać materiały.
Uczestnicy mogą również wziąć udział w rajdzie w dowolnie wybranym przez siebie momencie, ale też przerwać i/lub kontynuować go w każdej chwili.

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE, MATERIAŁY DO POBRANIA ZNAJDZIESZ TUhttps://www.1944.pl/…/nawigacyjny-rajd-rowerowy-z…