Warsztaty literacko-plastyczne z Joanną Michalską

Wakacje to czas podróżowania, odkrywania nowych miejsc oraz poznawania różnych kultur i zwyczajów. Niestety nie zawsze jest możliwość wyjechania poza miejsce zamieszkania, dlatego w tegoroczne letnie ferie Fotoplastikon Warszawski zaprosi najmłodszych w podróż dookoła świata.
W każdym tygodniu wakacji „zabierzemy” dzieci do innego kraju poprzez niesamowite opowieści podróżników, książki, artystyczne zabawy oraz budowanie z uwielbianych przez wszystkich klocków.
W czerwcu, lipcu i sierpniu wraz z uczestnikami zajęć odwiedzimy: Ukrainę, Grecję, Turcję,  Japonię, Indie, Maroko, Australię, Nikaraguę.

 

Tą niesamowitą podróż zaczniemy 28 czerwca. Warsztaty będą odbywać się w środy, czwartki i piątki w godz. 11.30 – 13.00

 

W WAKACYJNE ŚRODY – w podróż zabiorą uczestników zajęć książki (m.in. seria książek pt. „Świat dla Dociekliwych”  z „Wydawnictwa Dwie Siostry”), dzięki którym w sposób nieograniczony będą one wędrować w czasie i przestrzeni. Podczas warsztatów dzieci „zwiedzą” różne kraje, a kierunek tych podróży będą wyznaczały bajki, egzotyczne potrawy, zwyczaje, znani ludzie. Spotkania składają się z dwóch części: literackiej i plastycznej. Warsztaty poprowadzi Joanna Michalska – artystka, animatorka.