Budujemy cały świat klockami. Warsztaty dla dzieci.

Warsztaty wakacyjne przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-10 lat

 

Wakacje to czas podróżowania, odkrywania nowych miejsc oraz poznawania różnych kultur i zwyczajów. Niestety nie zawsze jest możliwość wyjechania poza miejsce zamieszkania, dlatego w tegoroczne letnie ferie Fotoplastikon Warszawski zaprosi najmłodszych w podróż dookoła świata.
W każdym tygodniu wakacji „zabierzemy” dzieci do innego kraju poprzez niesamowite opowieści podróżników, książki, artystyczne zabawy oraz budowanie z uwielbianych przez wszystkich klocków.
W czerwcu, lipcu i sierpniu wraz z uczestnikami zajęć odwiedzimy: Ukrainę, Grecję, Turcję,  Japonię, Indie, Maroko, Australię, Nikaraguę.

Tą niesamowitą podróż zaczniemy 28 czerwca. Warsztaty będą odbywać się w środy, czwartki i piątki w godz. 11.30 – 13.00

 

W WAKACYJNE CZWARTKI – zapraszamy na kreatywne zajęcia z wykorzystaniem klocków pobudzające dziecięcą ciekawość i pomysłowość. Warsztaty podzielone będą na 2 części: w pierwszej części uczestnicy, korzystając z zestawów oraz instrukcji Bricks 4 Kidz, będą budować obiekty charakterystyczne dla danego państwa, w drugiej części będą korzystać z zestawów klocków zawierających zasilacze i silniczki, dzięki którym swoje modele będą mogli samodzielnie wprawić w ruch. Warsztaty poprowadzi: Bricks 4 Kidz.

 

 

Wstęp wolny, zapisy: rejestracjafw@1944.pl lub 22 629 60 78