„LENIWA NIEDZIELA Z… AMAZONIĄ”

03.06 (niedziela) 11.00

 

Zapraszamy dzieci na warsztaty artystyczno-podróżnicze z elementami języka hiszpańskiego. Tym razem odwiedzimy Amazonię! Będzie to kolorowa podróż pełna przygód. Poznamy mieszkańców tego wielkiego, tropikalnego lasu, zobaczymy, jak żyją Indianie, w czym są do nas podobni, a co robią zupełnie inaczej, przyjrzymy się, jakie zwierzęta i rośliny można spotkać w Puszczy Amazońskiej, na co trzeba uważać, jakie przygody mogą nas spotkać w tak niezwykłym lesie i jak w nim przetrwać. W drugiej części warsztatów, zainspirowani powyższymi opowieściami oraz tym, co podpowiada nam wyobraźnia, zamienimy się w prawdziwych odkrywców i stworzymy… ale o tym dowiecie się już na miejscu :)

Będzie dużo rysowania, malowania, twórczego myślenia i działania. Warsztaty poprowadzi Aneta Skórnicka – podróżnik i ilustrator.

Wstęp wolny po rejestracji pod nr tel. 22 629  60 78 lub e-mailem: rejestracjafw@1944.pl

 

„LENIWA NIEDZIELA Z…”
W każdą niedzielę o 11.00 wszystkich najmłodszych zapraszamy na zajęcia przeznaczone specjalnie dla nich. „Leniwa niedziela z…” to cykl spotkań z fotografią, grafiką, architekturą, literaturą, komiksem, sztuką, muzyką, podróżą, a także książką, programem i filmem z czasów dzieciństwa rodziców naszych uczestników.
Spotkania przeznaczone dla dzieci w wieku 5-10 lat.