LENIWA NIEDZIELA Z KSIĄŻKĄ z ilustratorką Kasią Nowowiejską

„LENIWA NIEDZIELA Z KSIĄŻKĄ” to cykl warsztatów skierowanych do dzieci w wieku 5-10 lat wokół polskiej literatury dla najmłodszych. Na spotkania będą zapraszani autorzy bądź ilustratorzy książek, którzy w ciekawy sposób wprowadzą uczestników w magiczny świat bajek i baśni.

Miejsce warsztatów: Fotoplastikon Warszawski

Kiedy: dwie niedziele w miesiącu godz. 16.00

WSTĘP WOLNY, ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy na: mkoziara@1944.pl

 

11 GRUDNIA

Zapraszamy na warsztaty wokół książki pt. „Projekt Święta”, które poprowadzi jej ilustratorka Kasia Nowowiejska. Na spotkaniu porozmawiamy o przyjemnym aspekcie Świąt jakim jest obdarowywanie się prezentami. Lepiej jest dostać prezenty czy je dawać? Bohaterowie książki Projekt Święta wpadli na zaskakujący pomysł przygotowania prezentu dla Świętego Mikołaja, może i nam uda się wyczarować świąteczne drobnostki dla najbliższych.

Kasia Nowowiejska – ilustratorka, absolwentka malarstwa którą na zawsze wciągnął świat dziecięcej ilustracji. Tworzy obrazy do filmów animowanych, aplikacji mobilnych i książek dla najmłodszych. Mama sześcioletniej Helenki. Właścicielka adoptowanego psa i konia. Kocha makaron, naturę i Święta Bożego Narodzenia.