LENIWA NIEDZIELA Z KSIĄŻKĄ – spotkanie z Katarzyną Walentynowicz

„LENIWA NIEDZIELA Z KSIĄŻKĄ” to cykl warsztatów skierowanych do dzieci w wieku 5-10 lat wokół polskiej literatury dla najmłodszych. Na spotkania będą zapraszani autorzy bądź ilustratorzy książek, którzy w ciekawy sposób wprowadzą uczestników w magiczny świat bajek i baśni.

 

Miejsce warsztatów: Fotoplastikon Warszawski
Kiedy: dwie niedziele w miesiącu godz. 16.00
WSTĘP WOLNY, ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy na: mkoziara@1944.pl

 

24 WRZEŚNIA
Zapraszamy na spotkanie wokół książki pt. „Orkiestra świata”, które poprowadzi jej ilustratorka Kasia Walentynowicz. Podczas spotkania stworzymy z papieru własne sceny koncertowe dla Orkiestry Świata w formie trójwymiarowych kart pop-up. Następnie wypełnimy je koncertującymi zwierzętami, wiatrem, deszczem i tym wszystkim, co nam tylko w (d)uszach tego dnia zagra!
Zapowiada się twórcza zabawa:)
Kasia Walentynowicz – ilustratorka, graficzka. Autorka ilustracji do książek dla dzieci wydanych w wielu językach (m.in. polskim, angielskim, hiszpańskim, francuskim, koreańskim, chińskim). Na co dzień współpracuje z licznymi instytucjami kultury m.in. z Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Muzeum Fryderyka Chopina czy Muzeum Narodowym w Warszawie. Laureatka wielu nagród ilustracyjnych i graficznych. Portfolio: www.kasiawalentynowicz.com

 

Na kolejne „Leniwe niedziele z książką” zapraszamy 15 i 22 października😊

 

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO POCHODZĄCYCH Z FUNDUSZU PROMOCJI KULTURY.