„LENIWA NIEDZIELA Z … Wydawnictwem Nasza Księgarnia”

Tym razem z Wydawnictwem „Nasza Księgarnia” na „Leniwej niedzieli z …” zaprezentujemy książkę pt. „Gry i zabawy z dawnych lat”. Zajęcia poprowadzi jej autorka Katarzyna Piętka.

Podczas warsztatów w Fotoplastikonie Warszawskim uczestnicy przeniosą się w czasy, kiedy nie było komputerów, kablówki, a nawet telewizora. Kiedy dzieci spędzały dużo czasu na dworze, a centrum towarzyskim podwórek był trzepak.
Poznają takie gry jak komórki do wynajęcia, głuchy telefon, berek drewniany, chłopek, Ojciec Wirgiljusz, dwa patyki czy pomidor. Ozdobią kapsle i urządzą mini zawody, a także przygotują zabawkę piekło-niebo, aby powróżyć najbliższym.

Będzie dużo wesołej zabawy a rodzice będą mogli sobie przypomnieć gry ze swojego dzieciństwa.

Katarzyna Piętka – z wykształcenia polonistka zafascynowana teatrem, dawno temu pisywała do magazynu „Teatr” i nałogowo oglądała spektakle Jerzego Grzegorzewskiego. Od prawie dziesięciu lat redaktor prowadząca w „Naszej Księgarni”. Mama rezolutnej Marianki, która inspiruje ją do kolejnych projektów książkowych.

Wstęp wolny po rejestracji pod nr tel. 22/629 60 78 lub e-mailem: mkoziara@1944.pl
W każdą niedzielę o 11.00 wszystkich najmłodszych zapraszamy na zajęcia przeznaczone specjalnie dla nich. „Leniwa niedziela z…” to cykl spotkań z fotografią, grafiką, architekturą, literaturą,
komiksem, sztuką, muzyką, podróżą a także książką, programem i filmem z czasów dzieciństwa rodziców naszych uczestników.
Spotkania przeznaczone dla dzieci w wieku 5-10 lat.
Partnerem „Leniwej niedzieli z książką” jest „Nasza księgarnia”, wydawca książek z cyklu „Poczytaj mi mamo”.