425301945_1108793787203301_1993558202459816543_n

WARSZTATY DLA KOBIET PT. „PODRÓŻ BOHATERKI”

Z okazji Dnia Kobiet serdecznie zapraszamy Was, Drogie Panie, na niezwykłe spotkanie w Fotoplastikonie Warszawskim. „Podróż Bohatera®” to nie tylko gra planszowa, ale również potężny proces rozwojowy prowadzony w formie warsztatów. To wyjątkowa podróż ku Waszym indywidualnym celom, pełna odkryć wewnątrz siebie i inspiracji.

 

Gra planszowa stanie się narzędziem, dzięki któremu zrobienie pierwszego kroku w kierunku zmiany stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze. Doświadczenie, do którego Was zapraszamy, pomoże urealnić Wasze pragnienia, uświadomić blokady, a także pokaże zasoby, jakimi dysponujecie. W trakcie warsztatów zdobędziecie narzędzia potrzebne do tego, by poczuć się pewniej i działać skutecznie. „Podróż Bohatera®” to nie tylko proces rozwojowy, ale również świetna zabawa w gronie wspaniałych kobiet! Przyjdźcie i razem odkrywajcie tajniki swojego wnętrza, dzieląc się inspiracjami i wzmacniając się nawzajem.

 

Warsztaty poprowadzi AURELIA SZOKAL-EGIERD – certyfikowana trenerka uważności i trenerka biznesu. Szkoli z zakresu efektywnej i empatycznej komunikacji, zwiększania odporności psychicznej, redukcji stresu i ogólnie pojętego dobrostanu. W procesach rozwojowych łączy pracę warsztatową z elementami uważności.
WSTĘP BEZPŁATNY. Obowiązują zapisy: rejestracjafw@1944.pl