plakat_brąz

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE PT. „PORTRET KOBIETY W SEPII” (TECHNIKA BRĄZ VAN DYKE)

Zapraszamy na warsztaty, na których uczestnicy będą mieli okazję wykonać niesamowite odbitki fotograficzne, przedstawiające portrety bohaterek z wystawy specjalnej pt. „EUROPA JEST KOBIETĄ, CZYLI O KOBIETACH Z POCZĄTKU XX WIEKU”. To nie będą jednak zwykłe zdjęcia, lecz prawdziwe „malarskie” dzieła wykonane w jednej z najbardziej znanych technik szlachetnych – BRĄZ VAN DYKE. „Kursanci” nauczą się jak krok po kroku przygotować i wykonać odbitki na papierze artystycznym techniką „sepii”.
Na warsztaty zapraszamy zarówno zawodowych fotografów jaki i amatorów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat fotografii oraz twórczo spędzić swój wolny czas. Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży (powyżej 16 lat) i osób dorosłych. Wszystkie materiały zapewnia organizator.
Spotkania poprowadzi ŁUKASZ GIETKA i ZUZANNA BORUCKA współtwórcy Instytutu Fotograficznych Technik Szlachetnych. Instytut powstał ponad 8 lat temu. Skupia wokół siebie zarówno fotografów zawodowych jak i artystów plastyków, realizujących swoje prace m.in. poprzez szlachetne techniki fotograficzne.
WSTĘP BEZPŁATNY. Obowiązują zapisy: rejestracjafw@1944.pl