LENIWA NIEDZIELA Z… ARCHITEKTURĄ LONDYNU

LENIWA NIEDZIELA Z… ARCHITEKTURĄ LONDYNU

17.02 (niedziela) godz. 11.00

Warsztaty dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Zajęcia składać się będą z dwóch części:

W pierwszej części – uczestnicy warsztatów zapoznają się z architekturą Londynu.

Podczas prezentacji multimedialnej na wybranych przykładach architektonicznych, dzieci będą mogły zapoznać się z historią znanych zabytków Londynu tj., Big Ben, Buckingham Palace, Tower czy London Bridge;

W drugiej części warsztatów – wykonają  płaskorzeźby z masy papierowej w formacie a4/5. Wykonane prace z masy papierowej będą mogli pomalować farbami plakatowymi bądź akrylowymi. Masa papierowa- to technika bardzo prosta a nieczęsto spotykana. Zarówno młodsze dzieci jak i starsze będą mogły wykazać się  pomysłami i stworzyć niepowtarzalne prace z efektem 3d.
MARIA OLIZAR-ZAKRZEWSKA

Jak o sobie mówi: „Z wykształcenia jestem pedagogiem i grafikiem a doświadczenie artystyczne zbieram od lat, poprzez ciągły kontakt ze światem sztuki, co jest moją pasją. Pracowałam jako nauczyciel plastyki, nauczyciel w szkole rysunku Domin, prowadziłam warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży w Centrum Sztuki Współczesnej w Gdańsku. Praca z dziećmi i młodzieżą pozwoliła mi wejrzeć w ich świat i odpowiedzieć na ich artystyczne potrzeby. Zbierane przez lata doświadczenie przekazuję dalej, pracując obecnie w firmie Astra, szkoląc nauczycieli, inspirując ich i zachęcając do dalszego rozwoju artystycznego”.

 

Wstęp wolny po rejestracji pod nr tel. 22 629  60 78 lub e-mailem: rejestracjafw@1944.pl