„LENIWA NIEDZIELA Z KSIĄŻKĄ” Zapraszamy na warsztaty z Marianną Sztyma

„LENIWA NIEDZIELA Z KSIĄŻKĄ” to cykl warsztatów skierowanych do dzieci w wieku 5-10 lat wokół polskiej literatury dla najmłodszych. Na spotkania będą zapraszani autorzy bądź ilustratorzy książek, którzy w ciekawy sposób wprowadzą uczestników w magiczny świat bajek i baśni.
Miejsce warsztatów: Fotoplastikon Warszawski
Kiedy: dwie niedziele w miesiącu godz. 16.00
WSTĘP WOLNY, ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy na: mkoziara@1944.pl
19 MARCA godz. 16.00
Zapraszamy na warsztaty, które poprowadzi Marianna Sztyma -ilustratorka książki pt. „Drań, czyli moje życie z jamnikiem”. Na spotkaniu będziemy wymyślać nowe przygody Drania, ale nie tylko:) Każdy uczestnik dostanie dłuuugą kartę z kształtem pieska i będziemy dorysowywać i doklejać mu te wszystkie przygody, marzenia i sny. Zapowiadają się „pieskie” warsztaty!
Marianna Sztyma, malarka i ilustratorka, autorka ilustracji prasowych. Od 2012 zajęła się ilustracją książkową dla dzieci. Projektuje też okładki i rysuje krótkie komiksy. Z przyjaciółkami w kolektywie POL_SZTYMA_WOLNA tworzy kolekcje talerzy i wazonów. Mieszka w małej wiosce na Pogórzu Izerskim z bandą kotów i starszymi kundelkami.
DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO POCHODZĄCYCH Z FUNDUSZU PROMOCJI KULTURY.
Z uwagi na wymagania projektu warsztaty będą fotografowane i nagrywane, a zdjęcia oraz wideorelacja z nich ukaże się w naszych mediach społecznościowych