LENIWA NIEDZIELA Z ... - Fotoplastikon Warszawski
50727
single,single-post,postid-50727,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,,vigor-ver-1.8,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

LENIWA NIEDZIELA Z …

„LENIWA NIEDZIELA Z…”
W każdą niedzielę o 11.00 wszystkich najmłodszych zapraszamy na zajęcia przeznaczone specjalnie dla nich. Leniwa niedziela z… to cykl spotkań z fotografią, grafiką, architekturą, literaturą, komiksem, sztuką, muzyką, podróżą  a także książką, programem i filmem z czasów dzieciństwa rodziców naszych uczestników.
Spotkania przeznaczone dla dzieci w wieku 5-10 lat.
Partnerem „Leniwej niedzieli z książką” jest „Nasza księgarnia”, wydawca książek z cyklu „Poczytaj mi, mamo”.

W ramach cyklu zapraszamy na zajęcia:

 

LENIWA NIEDZIELA Z … ARCHITEKTURĄ WARSZAWY

21 stycznia o godz. 11.00

 

Na warsztatach poświęconych architekturze zaprojektujemy i zbudujemy makiety warszawskich budynków. Tak oto powstanie miniaturowy Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski czy Pałac na Wyspie. Inspiracja do tworzenia będzie zaś książka Anny Nahajskiej „To jest Warszawa”. Zajęcia poprowadzi Sabina Twardowska – autorka ilustracji do tej wyjątkowej publikacji.

 

Wstęp wolny po rejestracji pod nr tel. 22 629  60 78 lub e-mailem: rejestracjafw@1944.pl

 

LENIWA NIEDZIELA Z … GRAFIKĄ

28 stycznia o godz. 11.00

 

Podczas zajęć poznamy takie techniki graficzne, jak drzeworyt, miedzioryt czy litografia. Zobaczymy jak powstają wyjątkowe dzieła graficzne, a na koniec spróbujemy stworzyć własna grafikę.

 

Wstęp wolny po rejestracji pod nr tel. 22 629  60 78 lub e-mailem: rejestracjafw@1944.pl

LENIWA 2