LENIWA NIEDZIELA Z ... - Fotoplastikon Warszawski
50727
single,single-post,postid-50727,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,,vigor-ver-1.8,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

LENIWA NIEDZIELA Z …

„LENIWA NIEDZIELA Z…”
W każdą niedzielę o 11.00 wszystkich najmłodszych zapraszamy na zajęcia przeznaczone specjalnie dla nich. Leniwa niedziela z… to cykl spotkań z fotografią, grafiką, architekturą, literaturą, komiksem, sztuką, muzyką, podróżą  a także książką, programem i filmem z czasów dzieciństwa rodziców naszych uczestników.
Spotkania przeznaczone dla dzieci w wieku 5-10 lat.
Partnerem „Leniwej niedzieli z książką” jest „Nasza księgarnia”, wydawca książek z cyklu „Poczytaj mi, mamo”.

W ramach cyklu zapraszamy na zajęcia:

 

 

17.12 (niedziela) 11.00

„LENIWA NIEDZIELA Z…  KARAWANĄ OPOWIEŚCI

Jest taki zwyczaj, że na dwa tygodnie przed świętami, na półce w domu stawia się elfa, który obserwuje co się w domu dzieje. Czy dzieci się grzecznie zachowują i czy należy im się prezent od Świętego Mikołaja. Niestety elf ten często ma naturę psotnika i wyprawia w domu różne hece aby pokazać, że jest prawdziwy. Jednak pewne dzieci w to nie wierzyły. A elf zabrał je na bardzo daleką wyprawę.  Co się na niej działo? Gdzie i w jaki sposób podróżowali? Czy udało im się wrócić do domu? Dowiecie się na spotkaniu. Zapraszamy na opowieści z muzyką!

Wstęp wolny po rejestracji pod nr tel. 22 629  60 78 lub e-mailem: rejestracjafw@1944.pl

LENIWA 2